Esterházy-kastély
Magyar Deutsch Slovenský
Kezdőlap Kastély Programok Szolgáltatások Hírek Galéria

Állás

Magyarország legszebb barokk-rokokó kastélya, a fertődi Esterházy-kastély az alábbi munkakör betöltésére állást hirdet.

GAZDASÁGI IGAZGATÓ MUNKAKÖR

FELADATOK:
- Részt vesz a vállalat gazdasági stratégiájának kialakításában és megvalósításában.
- Irányítja és szervezi a vállalat éves üzleti tervének összeállítását, felügyeli annak végrehajtását.
- A vállalat működésének ellenőrzéséhez, döntések előkészítéséhez szükséges elemzések, riportok összeállítása, kommunikálása a társosztályok felé.
- Éves beszámolók készítése.
- Számviteli és pénzügyi megfelelőség biztosítása, a szükséges szabályozási rend kialakítása, naprakészen   tartása.
- A működési hatékonyság növelése érdekében javaslattétel a folyamatok ésszerűsítésére.
- A pénzügyi, számviteli, kontrolling, személyzeti és számítástechnikai csoportok irányítása, a kollégák szakmai vezetése, teljesítményeik értékelése.
- A vonatkozó szervezeti egységek munkájának összehangolása, optimalizálása.
- Szerződések pénzügyi ellenjegyzése.
- Pályázatok koordinálása, monitoring.
- Kapcsolattartás bankokkal, hivatalokkal, intézményekkel, könyvvizsgálóval, tanácsadókkal.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Felsőfokú szakirányú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
- Legalább 5-10 éves, releváns szakmai és vezetői tapasztalat;
- Gyors és megoldásfókuszú gondolkodás
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
- Rendszerszemlélet, gazdasági informatikai ismeretek;
- MS Office alkalmazások, vállalatirányítási rendszer ismerete, használata
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Önállóság, proaktivitás
- „Start-up szemlélet”/beállítottság, pozitív, vidám személyiség
- Hatályos pénzügyi-számviteli és adó szabályozás ismerete, a könyvelésben és kontrolling rendszerekben szerzett jártasság elvárás

AMIT KÍNÁLUNK:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés
- Önálló munkavégzés
- Teljes munkaidős állás
- Kihívást jelentő feladatok, személyes fejlődési lehetőség
- Meglévő szakmai háttér és támogatás

ELŐNYT JELENT:
- Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete;
- Adótanácsadói képesítés;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
- 9431. Fertőd, Gábor Áron utca 1. - Kiskastély

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a titkarsag@eszterhaza.hu email címen lehet, motivációs levél kíséretében.

Látogatói információk

Tavaszi nyitva tartás:
2017. március 15 - 2017. április 30. keddtől vasárnapig 10:00 - 18:00
(pénztár nyitva tartása: 10:00 - 17:00)
Szünnap: HÉTFŐ

Kedves Vendégeink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy kastélyunk megújul. A fejlesztések ideje alatt a múzeum földszintje és a kápolna látogatható. Megértésüket köszönjük!

Belépőjegy: 1.500 Ft
Kedvezményes jegy (diákigazolvánnyal és OEP igazolvánnyal: 900 Ft
Családi jegy (két felnőtt és három 14 év alatti gyermek részére): 3.000 Ft